Džiaugsminga baigimo šventė darželyje

29/05/2024

Gegužės 29 d. Mažeikių r. Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ nuskambėjo nuoširdžios džiaugsmo ir atsisveikinimo melodijos. Šią dieną darželyje vyko ypatinga šventė – atsisveikinimas su mokslo metais ir priešmokyklinės grupės vaikų išleistuvės.

Mažieji darželio ugdytiniai, šventiškai pasipuošę dovanojo nuotaikingus pasirodymus – šoko, vaidino, dainavo ir deklamavo eilėraščius. Jų nuoširdūs pasirodymai sukėlė daug šypsenų ir džiaugsmo ašarų žiūrovų akyse...

Priešmokyklinės grupės vaikai, tarsi maži pirmaklasiai, susėdę ant kėdučių klausėsi sveikinimo kalbų. Mokytojos džiaugėsi vaikų pasiekimais ir linkėjo jiems sėkmės tolimesnėje kelionėje. Vaikai iškilmingai gavo savo pirmuosius diplomus, simbolizuojančius sėkmingai įveiktą priešmokyklinio ugdymo etapą.

Tėveliai taip pat turėjo progą pasidalinti savo jausmais. Jie dėkojo mokytojoms už rūpestį, meilę ir atsidavimą ugdant jų atžalas. Dėkingumo žodžiai skambėjo ir visiems darželio darbuotojams, kurie kas dieną kuria jaukią ir saugią aplinką vaikams.

Baigimo šventė darželyje – tai ne tik atsisveikinimas su praėjusiais metais, bet ir žingsnis į naują, dar įdomesnį etapą. Linkime visiems priešmokyklinės grupės vaikams sėkmės mokykloje, o darželiui – dar daug gražių metų, kupinų vaikų juoko ir džiaugsmo.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos